Casa Vacanze Balai Domo

Belangrijkste voorzieningen

  • 55 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    1-slaapkamer Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres appartementen zijn een goede keuze voor maximaal 4 gasten en bieden een welgelegen locatie binnen 19 minuten wandelafstand van Balai. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.

    Het appartement van 55 m² is op afstand van 2 km van Antiquarium Turritano te vinden. Casa Vacanze Balai Domo appartement ligt op een paar stappen verwijderd van Parco Quattrozampe en biedt directe toegang tot Parco Baden Powell. Dit 1-badkamer appartement is op op 20 minuten lopen van de Basiliek van San Gavino gelegen.

    Deze accommodatie biedt gasten een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

    Geniet van een complete keuken in Casa Vacanze Balai Domo appartementen met een waterkoker, een koelkast en een oven voor uw gemak.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerIT090058C2000R5395,R5395

    Kameropties bij Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres

    Deze accommodatie biedt gasten een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Bedden foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Kamer foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Kamer foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Buitenkant foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Bedden foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Keuken foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Bedden foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Faciliteiten foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres Buitenkant foto Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres In de buurt foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Casa Vacanze Balai Domo appartement?
      De grootte van Casa Vacanze Balai Domo appartement is 55 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Vacanze Balai Domo Porto Torres